18:36 / E Martë, 02 Korrik 2019

Çifti përbindësh, rrëfimi i vajzave që panë tmerrin nga nëna e tyre e cila i rrihte për çdo gjë

Bijat e Shtëpisë së Horroreve, çiftit Martha dhe Timothy Crouch përshkruajnë se si nëna e tyre ‘përbindësh’ ka vrarë gjashtë kotele të sapolindur me një çekiç.

Ish-zëvendësdrejtori i rezervave dhe zjarrfikësi Timothy, 57 vjeç dhe gruaja e tij Marta, 53 vjeç, Aztec, New Mexico, u arrestuan më 24 qershor. Ata kanë 15 fëmijë, tetë djem dhe shtatë vajza, që variojnë nga mosha 10 deri në 33 vjeç, përcjellë Indeksonline.

Shtëpia e tyre është quajtur ‘Shtëpia e tmerreve’ dhe Timoteu u akuzua për pengimin e një hetimi mbi abuzimin e fëmijëve.

Aleksandria tha: “Prindërit e mi janë përbindësha. Ata janë njerëz të këqij”

“Familja jonë jeton në një kabinë në Liqenin e Madh, Alaska. Nëna ime më peshonte, ajo do të më bënte të heqja rrobat e mia dhe të dilja në shkallë.

Unë isha një fëmijë i shëndoshë dhe nëse peshoja më shumë se vëllezërit e motrat më të mëdha, ajo do të më godiste. Një ditë, kur isha tetë vjeç, më lidhi me zinxhirin e qenve të saj të rëndë, në mënyrë që ajo të kontrollonte atë që hëngra. Kjo vazhdoi për rreth tre vjet.

Një herë, kur ajo më peshonte, isha një kile më shumë se vëllai im më i madh dhe ajo më rrahu. Mund të bëja vetëm një herë në muaj”.

Dhe Aleksandria kishte tregimet e veta horror. Kur ajo u bë shtatzënë si një 14-vjeçare, Martha e rrahu atë kaq keq saqë Aleksandria dështoi

“Isha në pyll ku fillova të rrjedh gjak dhe abortova”./Indeksonline/