19:10 / E Premte, 10 Korrik 2020

Çika e Shyhretes e “kall” Instagramin

Engjëllusha Salihu vendosi që të ndjekë hapat e së ëmës, këngëtares Shyhrete Behluli dhe tashmë ka ndërtuar një karrierë të suksesshme.

Por, krahas karriere muzikore, si një vajzë e re Engjëllusha është e dhënë edhe pas paraqitjes së jashtme.

Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar deri në detaje dhe mjaft elegante e atraktive, e kjo vihet re edhe në postimet që bën në Instagram.

Një foto të fundit ka postuar edhe këtë herë këngëtarja bionde, e veshur në një fustan të shkurtër veror, ajo dukej në top formë./Indeksonline/

Mos i humb