17:16 / E Enjte, 11 Janar 2018

Cikloni bombë, kishte bërë që pasagjerët e anijes nga Evropa në SHBA, të shohin ‘ferrin’ me sy (Video)

Temperaturat ekstreme nën zero, që mbretëruan për site të tëra në pjesën lindorë të SHBA-së, si pasojnë e ciklonit ‘Bomb cyklon’, ka vënë në vështirësi edhe anijet e mëdha në det.

Kjo anije për transportimin e udhëtarëve nga Evropa ne Amerikë, deri sa ishte në Oceanin Atlanik, kishe parë ‘ferrin’ me sy.

Nga shiu dhe erërat e fuqishme anija kishte filluar të mbushej me ujë brenda saj, si dhe kiçi i saj kishe filluar të anohej. /Indeksonline/

 

Temat: