13:15 / E Hënë, 22 Janar 2018 / indeksADMonline

Cima me këtë fotografi e kujton aktorën e ndjerë Zyrën!

Vendi ynë shquhet për emra kur flitet për humorin. Ndërsa fatkeqsisht disa nga ta nuk jetojnë më. Në vitin 2013 skenës sonë i pati ikur edhe aktorja Zyrafete Gashi e njohur si Zyra, e cila me këtë rol u bë një nga personazhet më të dashura të publikut shqiptar, shkruan Indeksonline.


Ndërsa është aktori Rasim Thaçi i njohur si Cima ai që ka kujtuar aktoren e ndjerë. Cima ka postuar një fotografi në llogarinë e tij Instagram ku shihet me Zyrën, teksa të janë veshur dhe kanë bërë mimikat e roleve të tyre./Indeksonline/