20:22 / E Hënë, 15 Prill 2019

Çka biseduan Salah dhe Hazard?

Yjet e Liverpoolit dhe Chelseat, Mohamed Salah e Eden Hazard janë parë duke diskutuar me njëri tjetrën menjëherë pas ndeshjes që ‘Të kuqtë’ e fituan 2-0.

Tifozët e Chelseat nuk e pëlqyen qëndrimin e mesfushorit belg i cili dukej i buzqeshur.

Sipas mediumeve angleze cak i shakave të Salah dhe Hazard ka qenë sulmuesi Gonzalo Higuain. /Indeksonline/