21:45 / E Shtunë, 27 Shkurt 2021 / G. T.

‘Çmenduri’ nga Sam/ Në Angli shënohet goli i sezonit

Në Angli është shënuar goli i sezonit dhe kandidati potencial për ta fituar çmimin ‘Puskas 2021’.

Protagonist i kësaj çmendurie ishte sulmuesi i Notts County, Elisha Sam, shkruan IndeksOnline.

Sam këtë gol e shënoi në fitoren e ekipit të tij, Notts 3 me 1 ndaj Oxford City, ndeshje e vlefshme për FA Trophy.

Shikojeni këtë çmenduri: