13:41 / E Enjte, 09 Gusht 2018 / indeksADMonline

Coutinho ndryshon numrin e fanellës te Barcelona (Foto)

Philippe Coutinho u transferua në Barcelonë nga Liverpooli gjatë janarit për 125 milionë euro.

Ai mori numrin 14 në fanellë pasi që numri 7 ishte në pronësi të Arda Turan që më vonë u largua drejtë Turqisë.

Tashmë është zyrtarizuar edhe nga Barcelona se numrin që dikur mbante David Villa dhe Figo do ta mbajë tashmë Coutinho. /IndeksOnline/