18:52 / E Martë, 07 Shkurt 2023 / AR

Dafina e Ya Nina bëhen bashkë, shkëlqejnë me paraqitjen e tyre

Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri njihet si suportuese e madhe e artistëve të rinj.

Në “Instastory” ka publikuar një ‘boomerang’ ku shihet pranë këngëtares së njohur, YaNina.

YaNina ka një zë premtues në tregun muzikor ku çdoherë e dëshmon sesa unike dhe e veçantë është.

Artistja e së ardhmes ka përgatitur edhe shumë projekte që pritet t’i lansoj së shpejti dhe do iu mbesin gjatë në mendje./Indeksonline/