16:20 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Dafina Rexhepi tejet e ëmbël në fotografinë e fundit

Është një nga këngëtaret më të ëmbla të estradës. Bëhet fjalë për Dafina Rexhepin e cila edhe pse jo shumë aktive në skenën muzikore, ajo vitin që lamë pas u rikthye “furishëm”, teksa erdhi edhe me një stil të ri, shkruan Indeksonline.

Dafina së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi ku shfaq fytyrën e ëmbël që e karakterizon.
Ndryshe Dafina jeton dhe vepron në shtetin e Gjermanisë./Indeksonline/