10:06 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Dafina Zeqiri kështu kujdeset për veten, bikini dhe SPA (Foto)

Dafina Zeqiri është këngëtarja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj goxha në formë.

Por kjo nuk është rastësi sepse ajo kujdeset shumë për trupin dhe pamjen e saj, transmeton Indeksonline. Ajo së fundi është parë teksa po relaksohet në një SPA.

Me bikini ajo dukej shumë seksi dhe format e saj goxha provokuese, janë ato që bien në sy.

Përndryshe, Dafina është shumë aktive në rrjetet sociale dhe kjo u jep hapësirë fansave të mësojnë shumëçka rreth jetës së saj./Indeksonline/