75 Mall Live Search
13:47 / E Diele, 04 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Heidi Lushtaku kaq seksi në bikini, më joshëse se kurrë

Heidi Lushtaku është një nga modelet më të suksesshme kosovare.

Bukurushja që jeton dhe vepron në Zvicër, së fundmi ka postuar në llogarinë Instagram një fotografi ku shfaqet në bikini të bardha.

Modelja duket si kurrë më parë, teksa zbulon pjesë nga trupi.


Ndryshe Heidi është e fejuara e bokserit kosovar, Haxhi Krasniqi./Indeksonline/