09:38 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Këto poza të Rihannas, ju lënë pa fjalë!

Diva e muzikës, Rihanna po vazhdon që të jetë njëra nga personazhet që komentohet e tërheq më shumë vëmendje.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri, të ndarë nga fotosesioni i saj i fundit, transmeton Indeksonline.

Veshur me të brendshme, kombinuar me getet e zeza dhe e shtrirë në një kolltuk ajo dukej shumë seksi dhe provokuese.

Ndryshe, Rihanna duket se edhe ka humbur peshë,pas shtimit drastik për një kohë shumë të shkurtë./Indeksonline/