16:11 / E Mërkurë, 23 Shtator 2020

Daku nuk po ndalet, i shënon Feronikelit

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit, duel ky në kuadër të xhiros së dytë në Superligën e Kosovës në futboll.

Golin e parë dhe të epërsisë për Ballkanin e ka shënuar Daku në minutën e 6’të ndeshjes, shkruan IndeksOnline


Rezultati aktual i takimit është 1:0