08:43 / E Premte, 09 Dhjetor 2022 / B O

Dalin pamjet, futbollisti marokien duke u tallur Live me yllin spanjoll

Maroku e ka bërë befasinë më të madhe në Botëror duke e eliminuar Spanjën.

Pas ndeshjes, Marcos Llorente i Spanjës është talluar nga ylli marokien, Selim Amallah.

Në dhomën e testeve të dopingut të FIFA-s ishin ftuar dy futbollistit dhe Amallah u tall me Llorenten gjersa ishte Live në një video-thirrje./Indeksonline/