19:50 / E Martë, 27 Shtator 2022 / Gjelbrim

“Dardanët” nisen drejt stadiumit, jehon kënga ”Besa Besë” (VIDEO)

Tifogrupi i Kosovës, ”Dardanët”, janë nisur drejt stadiumit ”Fadil Vokrri”.

Të udhëhequr nga Luli Berisha, me një atëmosferë të jashtëzakonshme, ”Dardanët” janë mbledhur së bashku në një numër të madh për ta përkrahur Përfaqësusen e Kosovë ndaj Qipros, shkrauan IndeksOnline.

Tek tifozët nuk mungon atmosfera e jashtëzakonshme duke e kallur qytetin e Prishtinës, ku nuk mungon kënga e vallja.

Kënga ”Besa Besë” ka jehuar në rrugët e Prishtinës, pak para ndeshjes Kosovë-Qipro.

Ndeshja është e vlefshme për Ligën e Kombeve dhe fillon në ora 20:45./IndeksOnline/