06:55 / E Enjte, 19 Tetor 2017 / indeksADMonline

Darka zyrtare me serbët, Vokrri shfaqet në krahë të Takajt

Darka zyrtare mes drejtuesve të klubeve: Skënderbeu dhe Partizan Beograd, është mbajtur dje në mbrëmje një nga restorantet e njohura të kryeqytetit.

Siç shihet edhe në foton e publikur “Panorama Sport”, në krah të presidentit të Skënderbeut, Ardjan Takaj, është ulur Fadil Vokrri, kreu aktual i Federatës së Futbollit të Kosovës dhe mbi të gjitha një ish-futbollist i famshëm i Partizan Beogradit në vitet ’80.

Gjatë ditës së sotme kanë qarkulluar lajme në mediat serbe se Vokrri do të vinte në “Elbasan Arena” për të mbështetur Partizanin. Megjithatë, vetë presidenti i FFK-së përgënjeshtroi gjithçka.