09:49 / E Enjte, 15 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dashuria e qenit për familjen, kjo video ua vërteton pse duhet të keni kafshë shtëpiake

Dashuria për familjen është e madhe, por edhe kafshët mund të bëhen shumë lehtë pjesë e familjes.

E ndër kafshët më të dashura dhe që përkujdesen më shumë për familjen ështe qeni, transmeton Indeksonline.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, mund të shohim se sa i kujdesshëm dhe i dashur mund të jetë një qenush për familjen.

Ai shihet së bashku me një bebe, të cilën mundohet ta mbulojë, pra ta mbrojnë nga të ftohtit.

Më poshtë mund të shihni videon./Indeksonline/

Temat: