14:44 / E Hënë, 26 Korrik 2021 / AD

David Beckham në telashe me policinë, shkak fëmijët e tij!


David Beckham thuhet se u mor në pyetje nga oficerët e policisë italiane në jahtin e tij ndërsa ishte duke shijuar kohën familjare me fëmijë në Bregun e Amalfi në Itali.

Bashkëshortja e tij, Victoria Beckham thuhet se kaloi 45 minuta duke biseduar me policët në jaht, me ta madje duke kërkuar një selfie në një moment.

Beckham ishte ankoruar në Bregun e Amalfit kur një anije policie u ngrit më pas. Policët shpejt u shfaqën dhe futbollisti legjendar u pa se ishte asgjë më shumë sesa bashkëpunues, duke prishur rahatinë për të shkuar dhe për t’u marrë me ta.

Djali 16-vjeçar i Victoria kishte qenë duke bërë jetski, ndërsa motra e tij e vogël Harper, 10, përfundimisht u bashkua me të. Sipas një dëshmitari okular, duhet të jeni mbi moshën 18 vjeçare për të jet-ski në Itali, që do të thotë se Cruz dhe Harper ishin shumë të rinj.

Një burim i tha The Sun: “Të dy Cruz dhe Harper kishin veshur xhaketa shpëtimi dhe po qëndronin shumë pranë jahtit, kështu që gjithcka shkoi në rregull. Davidi dukej sikur i thirri ata që të ktheheshin në jaht dhe ata ankoruan jet-ski”.