16:46 / E Enjte, 19 Prill 2018

De Biasi pA�rcjell nga afA�r skuadrA�n e ardhshme?

A�Trajneri i njohur, Gianni De Biasi ishte i pranishA�m nA� ndeshjen e 17 prillit, Cittadella a�� Palermo.

Ish-menaxheri i KombA�tares sA� ShqipA�risA�, thuhet se mund tA� jetA� trajneri i ardhshA�m i skuadrA�s sA� Palermos, transmeton IndeksOnline.

MegjithatA� pas ndeshjes De Biasi, foli pA�r a�?Mediagola�? dhe mohoi faktin se mund tA� jetA� njA� trajner i ri i klubit italian.

a�?Performanca e Palermos ishte shumA� e errA�t. Kam luajtur pA�r kA�tA� ekip dhe kemi pasur sezone shumA� fantastike. Kam punuar me Fabio Lupo nA� Torino, A�shtA� person shumA� serioz. KA�tu jam pA�r ta shikuar ish klubin tim, dhe nuk ka asgjA� tjetA�ra�?, ka thA�nA� De Biasi.

Skuadra e Palermos ka grumbulluar 60 pikA� nA� Serie B nA� 36 takime dhe gjendet nA� pozitA�n e 3a��tA� dhe A�shtA� afA�r tA� rikthehet nA� Serie A./IndeksOnline/

Mos i humb