12:58 / E Mërkurë, 11 Korrik 2018

Del fotoja e parë e Samsung Note 9

Samsung Note 9 do të prezantohet në më pak se një muaj edhe zyrtarisht. Por “AndroidHeadlines” e ka siguruar fotografinë e Note 9 i cili është shumë i ngjashëm me Note 8.

Ishte pritur që ky model të jetë më i madh dhe me disa ndryshime, por kjo nuk po del të jetë kështu.

Prezantimi i këtij modeli do të ndodhë me 9 gusht./Indeksonline/

Temat: