09:37 / E Martë, 02 Mars 2021 / OSH

Del në shitje shtëpia përrallore e LeBron James

Basketbollisti më i mirë në botë, LeBron James, e ka nzjerr në shitje shtëpinë e tij.

Rezidenca që ndodhet në Kaliforni po shitet për 20.5 milionë dollarë.

Ajo ishte blerë para 6 vjetësh për 20.9 milionë dollarë. Shtëpia përrallore ka gjashtë dhoma gjumi dhe tetë banjo.

Rezidenca e Jamesit ishte projektuar nga arkitekti i njohur amerikan, Ken Ungar./Indeksonline/