18:20 / E Premte, 13 Maj 2022 / A. M.

Delegohen gjyqtarët për ndeshjet e javës së 35-të në Superligë

Superliga e Kosovës në futboll do të vazhdojë në fundjavë me ndeshjet e javës së 35-të.

Të gjitha ndeshjet e kësaj jave do të zhvillohen ditën e diel.

Federata e Futbollit e Kosovës ka bërë të ditura sot delegimet për ndeshjet e javës së 35-të.

Çiftet, orari i ndeshjeve dhe delegimet: