11:50 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Demi Lavato promovon albumin e ri! Shfaqet në bikini dhe shumë seksi (Foto)

Hemisfera veriore është aktualisht në mes të dimrit, por Demi Lavato ka promovuar albumin e saj bashkangjitur edhe me shumë poza seksi duke e bërë shumë ngrohtë.

Ajo këto imazhe I ka publikuar të premten në “Instagram” dhe dukej shumë seksi dhe e bukur pranë pishinës.

Më i fundit: Tell Me You Love Me është titulli i albumit të saj të gjashtë dhe të fundit të studimit, të cilin ajo ra në shtator të vitit të kaluar

25 vjeçarja mundohej me çdo kusht t’i tregonte të pasmet e saj dhe format e mbushura që posedon.

Duke shikuar prapa: Tell Me You Love Me arriti kulmin në pozitën e tretë në Billboard 200, një gjerësi të flokëve pas albumit të saj të mëparshëm Confident, i cili kishte arritur kulmin në sekondën

“Më trego se më do” kishte shkruar Demi duke cituar titullin e albumit të saj të ri./Indeksonline/

'#tellmeyouloveme': Kur Demi Lovato mbylli albumin e saj të fundit në Instagram këtë të premte, ajo vendosi të ngjitet në një temë verore me një pemë rroba banje foto

 

Temat: