15:24 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Demi Rose shfaq linjat seksi në brigjet e Afrikës (Foto)

Demi Rose Mawby ka qetësuar diellin, rërën dhe detin ndërsa pushon në Cape Verde.

Modelja 22-vjeçare përmes disa imazheve të postuara në rrjetin e saj social Instagtam ka treguar linjat e saj dhe rrezet e diellit që ka marrë në brigjet e Afrikës.

Dhe sigurisht që nuk e zhgënjeu me sensualitetin dhe linjat e saj perfekte. Veshur në bikini ngjyrë të zezë, ajo duket tejet në formë dhe mjaftë seksi./Indeksonline/