08:36 / E Enjte, 09 Gusht 2018

Demi sulmon njeriun, pamje të tmerrshme

Një burrë u hodh në dysheme dhe sulmua nga një dem gjatë një festivali tradicional spanjoll.

Skenat e tmerrshme u kapën në qytetin e Estellës, ku këto pamje tregojnë dëmin i cili hidhet mbi njeriun që qëndronte në një derë, shkruan ‘Daily Mail’, transmeton Indeksonline.

Ai është bllokuar në hapësirën e ngushtë, derisa mbi të qëndron demi./Indeksonline/

Temat: