20:01 / E Hënë, 05 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Prenë dorën në sharrë duke ikur nga një dem

Një njeri i quajtur Rauf në Indi deri sa po ikte nga një dem, ka prerë dorën në një sharrë.

Momenti i tmerrshëm është kapur nga kamerat, transmeton Indeksonline.

Rauf ishte duke blerë dru kur demi filloj ta ndiqte. Ai arriti disi të largohet nga kafsha por jo edhe nga sharra.

Menjëherë pas incidentit ai është dërguar në spitali, ku ka pasur ndërhyrje kirurgjike.  Tre ditë pas operacionit, nervat dhe muskujt janë rindërtuar.

Doktorët besojnë që rikuperimi i plotë i Raufit do të ndodh brenda dy muaje./Indeksonline/