15:01 / E Diele, 18 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Deputeti Hoti e kryeministri shqiptar gjejnë pak kohë edhe për ‘selfie’ (Foto)

Deputeti nga radhët e PDK-s, Andin Hoti përgjatë festës së 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës ka gjetur kohë edhe për diçka tjetër.

Hoti është fotografuar bashkë me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama përderisa  ai gjendej në Kosovë, transmeton Indeksonline.

Hoti dhe Rama shihen mjaft në “qef” teksa shkëmbejnë fotografinë./Indeksonline/