18:46 / E Premte, 27 Nëntor 2020 / A. M.

Deputetja Zejnullahu: Votoni për PDK-në të dielën, Bulliqi dhe Rudari kishin keqqeverisje në Podujevë!

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Floretë Zejnullahu ka bërë thirrje që të dielën të votohet kandidati i PDK-së në Podujevës.

Sipas saj, dy kandidatët e tjerë nga VV-LDK, po pretendojnë se janë ndryshimi, mirëpo ata kanë qeverisë në Podujevë.

“…ata s’janë ndryshimi- Podujeva meriton ndryshimin, të dielën VOTONI për Naim Fetahun e PDK-së me nr 10”, ka thënë ajo.

Video më poshtë: