23:29 / E Premte, 12 Janar 2018

Derbi në Gjermani, miu tërhoqi vëmendjen

Derbi i Bundesligas në Gjermani që u zhvillua sot mes Bayer Leverkusen dhe Bayern Munchen i ka takuar musafirëve me rezultat 1-3

. Përveç stadiumit të mbushur dhe lojës sulmuese, në stadium u pa edhe diçka që rrallë shihet në terrenet sportive.

Një mi ra në fokusin e kameras i strukur në barin e fushës./Indeksonline/