18:45 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dështon seanca e Kuvendit, mblidhet sërish Kryesia

Ka dështuar përsëri seanca plenare e Kuvendit të Republikës së Kosovës, e cila ishte paralajmëruar të nis në ora 16:00.

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka njoftuar deputetët se seanca do të ndërpritet deri në një moment të caktuar, raporton Indeksonline.

Ai ka ftuar shefat e Grupeve Parlamentare që të mblidhen dhe të mbajnë një mbledhje të kryesisë. /Indeksonline/

 

Temat: