18:50 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Dështon sigurimi, Erdogan përjeton tmerrin (Video)

Erdogan derisa ka qenë në një konferencë, dikush është ngjitur në skenë me e përqafuar, por Presidenti turk është frikësuar për vdekje duke mendur se po i bëhet atentat nga FETO.

Në moment kanë ardhë rojet dhe e kanë largua.