10:00 / E Diele, 09 Shkurt 2020

Detaje të reja për Samsung Galaxy Z

Samsung Galaxy Z i palosshëm po pritet që të dalë në treg me çmimin prej 1.500 euro dhe me ngjyra po ashtu të reja.

Samsung përmes një videoje ka zbuluar dizajnin e këtij modeli, ku shihet se ky telefon paloset vertikalisht kurse ekrani qëndron i ndezur.

Ky telefon pritet të prezantohet më 11 shkurt në një shfaqje të veçantë ndërsa ky telefon edhe mund të bëhet me porosi duke paguar shtesë për ta marrë ngjyrën që dëshironi./Indeksonline/.

Rrjedhja e Video Galaxy Z Flip Video Shfaq Detajet e Dizajnit;  Pricemimi, Ngjyra e re e Re