14:44 / E Enjte, 17 Maj 2018

Dhurata Dora “provokuese” në këto imazhe (Foto)

Dhurata Dora  është këngëtarja e njohur shqiptare e cila është goxha aktive në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar disa fotografi të bëra në natyrë kurse Dhurata dukej shumë bukur dhe në formë.

Veshur me pantallona të bardh me vija dhe bluzë të zezë, ajo dukej provokuese.

Ndryshe, projekti i fundit i Dhuratës është “Trëndafil” që është në bashkëpunim me Flori Mumajesin./Indeksonline/