15:03 / E Diele, 27 Maj 2018 / indeksADMonline

Diellza Kolgeci me fotografi të rrallë, momenti kur do të dorëzonte kurorën (Foto)

Ajo u zgjodh më e bukura e Kosovës në vitin 1996, por pavarësisht viteve Diellza Kolgeci ende vazhdon të mbetet si një nga ikonat e bukurisë shqiptare.


Bukuria e saj natyrale dhe shtati i lartë, e bëjnë atë të jetë në mesin e femrave më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

Së fundmi Diellza ka postuar një fotografi të rrallë, një vit pasi ajo rrëmbei kurorën.


“Tani ma derguan kete foto, une 18 vjeqare ne pritje me e dorezu kuroren ( ne juri me z. Gani Dili)”, ka shkruar përbri fotografisë bukuroshja.

Ndryshe Diellza viteve të fundit i është përkushtuar nismave humanitare duke organizuar evente që po kanë sukses tejet të madh./Indeksonline/