09:23 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Digjet një kamion në Pejë

Një kamion është djegur në rrethana të panjohura në fshatin Zahaq të Pejës.

Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Nuk raportohet për lëndime në njerëz, ndërsa, rasti është duke u hetuar./Indeksonline/

Temat: