17:04 / E Martë, 30 Qershor 2020

Dikur në mbipeshë, sot Linda Halimi në top formë

Linda Halimi është këngëtarja e cila përveç zërit është komentuar edhe për pamjen e saj, transmeton Indeksonline.

Ajo ndër vite ka pësuar ndryshime të mëdha në dukjen e saj, që nga koha e fillimit të karrierës së saj, kur ishte në mbipeshë deri sot kur ajo gëzon forma të mira trupore, shkruan Indeksonline. 

Linda së fundmi ka pozuar pranë pishinës, duke vënë në pah linjat trupore.

Kujtojmë që ajo tash e një kohë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. /IndeksOnline/

Mos i humb