07:38 / E Premte, 09 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Diskutohen propozimet për emërimet e reja në shërbimin diplomatik

Sot mbahet mbledhja e Komisionit për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike të Kuvendit të Kosovës.

Në këtë mblehdje do të ketë diskutim lidhur me propozimet për emërimet e reja në Shërbimin diplomatik dhe respektimi i kuotës së paraparë me ligj.