13:06 / E Enjte, 07 Korrik 2022 / B O

Dita e katërt, mungesa e katërt për Ronaldon, Chelsea në aksion për CR7

Cristiano Ronaldo nuk ka shkuar në stërvitje edhe në ditën e katërt me radhë.

Pa kësaj situate, Manchester United është i detyruar ta pranojë shitjen e Cristiano Ronaldos, i cili nuk është bashkuar me ekipin dhe po stërvitet në Lisbone.

Football Insider raporton se kërkesat e United është gati t’i kënaqë klubi i Chelsea, që garon edhe në Champions League.

Londinezët janë të gatshëm të paguajnë 14 milionë paundpër portugezin, që ta bëjnë tyrin këtë verë.