15:28 / E Premte, 07 Tetor 2022 / B O

Dje dha dorëheqje, sot ish-ministri Latifi shihet pak metra larg qeverisë, në kafe me ish-presidenten dhe në shtrëngim me Pecin

Një ditë pasi dorëzoi detyrën e ministrit të Shëndetësisë, Rifat Jashari, është parë në një kafenetë e Prishtinës, fare pranë objektit të Qeverisë së Kosovës.

Në disa fotografi, të cilat i ka publikuar Paparaci, Latifi shihet teksa kalon kohë në një nga kafiteritë e kryeqytetit me ish-Presidenten Atifete Jahjaga dhe një zonjë tjetër.

Pasi bëri ndejën me ish-presidentën, Latifi u pa në përqafimin e ministrit Peci.