20:30 / E Mërkurë, 11 Prill 2018 / indeksADMonline

Dje kuptoi se i dashuri e tradhton, sot Khloe Kardashian pret të lindë vajzën (Foto)

Khloe Kardashian mund të lindë vajzën e saj më herët se ç`është parashikuar.

Sipas TMZ, 33 vjeçarja ak kontraksione të hershme dhe nëna e saj, Kris Jenner ka marrë menjëherë aeroplanin për në Cleveland për të qenë afër vajzës së saj, transmeton Indeksonline.

(Kris Jenner)

Kjo ngjarje vjen një ditë pasi DailyMail publikoi lajmin se babai i vogëlushes që pritet të vijë në jetë, Tristan Thompson ka kaluar kohë me gra të tjera./Indeksonline/