15:31 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

Doni që të gjeni modelin perfekt për fustan, ja çfarë ka veshur Josephine në New York (foto)

Josephine Skriver u pa e mrekullueshme ditën e martë në “Fragrence Foundation Aëards” në Neë York.

Modelja 25 vjeçare u pa shumë e bukur dhe në formë, veshur me një fustan të zi gati të shkurtë i cili ia tregonte format e mira trupore.

Cute couple: Alexander DeLeon and Josephine are shown holding hands in March 2016 in New York City

Ky fustan kishte një të qarë në pjesën e shpinës që ia tregonte format trupore modeles.

Ndryshe, këtë pamje e kishte kombinuar me shumë pak grim por që flokët i kishte kapur lartë./Indeksonline/

Sheer delight: Josephine Skriver wore a black backless dress on Tuesday to the Fragrance Foundation Awards in New York City

Temat: