21:25 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Mimoza Shkodra e rifreskuar nga ndarja, po bën dritë në fustan të shkurtë

Mimoza Shkodra, fejesa e saj me Seldin e më pas ndarja nga ai ka bërë që të jetë një nga personazhet më të komentuara të këtij viti.

 

Këngëtarja nga Kosova, e cila shquhet për vokalin e saj, por edhe për ëmbëlsinë që e karakterizon së fundmi madje është bërë aktive si me projekte muzikore, ashtu edhe me imazhe të ndryshme në rrjete sociale.

Në një fustan të gjelbër me shkëlqim, ajo duket fantastike dhe si kurrë më parë./Indeksonline/