15:43 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ryva Kajtazi në fustan të shkurtë, shfaq pjesë të trupit dhe duket seksi

Ryva Kajtazi pas lindjes së vajzës, vazhdon të jetë aktive si me projekte muzikore ashtu edhe me postime në rrjete sociale.

Pas shumë kritikave për mbipeshë, ajo e mori seriozisht palestrën, ndërsa ka arritur t’i rikthejë format trupore.

Mjaftë seksi këngëtarja nga Podujeva duketedhe në fotografinë e fundit. Në një fustan të shkurtër të zi, ajo shfaq këmbët seksi dhe gjoksin. /Indeksonline/