11:23 / E Mërkurë, 03 Qershor 2020

Donika Kadaj-Bujupi shkon në Kuvend

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK’së, Donika Kadaj-Bujupi është futur në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës dhe pas pak pritet që të marrë pjesë në seancën e thirrur për votimin e Qeverisë Hoti.

Mirëpo nuk dihet ende nëse Kadaj Bujupi do ta jap votën e saj pro Hotit. Ani se është përfolur se nuk do ta votojë qeverinë Hoti.

Mos i humb