17:50 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Dorina, kjo krijesë mrekulli, pa filtra dhe pa grim (Foto)

Dorina Gegici, lirshëm mund të quhet një modele shumë e bukur.

Këtë gjë ajo arrin ta dëshmojë vazhdimisht kur publikon fotografi edhe pa grim.

Thjeshtë fantastike duket në publikimin e fundit, pa grim dhe me sy fantastik e fytyrë shumë të pastër, transmeton Indeksonline.

Dorina është mjaft e suksesshme në botën e modës, duke qëndruar e thjeshtë ashtu siç e ka falë Zoti./Indeksonline/