15:37 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Dorina Mema shfaq trupin si peshk buzë detit (Foto)

Dorina Memës kush s’do t’ia kishte zili për format trupore.

Modelja dhe trajnerja e fitnesit është një shembulli më i mirë se si një femër duhet të përkujdeset për dukjen.


Ajo së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi teksa shfaqet me një fustan ngjitur për trupi, duke ecur buzë detit. Dorina si gjithnjë duket fantastike./Indeksonline/