18:03 / E Mërkurë, 07 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Morena Taraku vjen me fotografinë më të bukur nga deti

Falë bukurisë që ka, ish-missi Morena Taraku është shpesh pjesë e mediave rozë.

Bukuroshja nga Prishtina, përherë sjellë imazhe atraktive dhe mjaftë me shije.


Së fundmi ajo shfaqet pranë një deti, ku duket mjaftë sensuale, teksa vë në pah dekoltenë.


Ndryshe Morena gjatë verës që lamë pas qe tejet aktive edhe me koncerte e projekte muzikore./Indeksonline/