22:25 / E Enjte, 12 Prill 2018

Dortmundi kA�rkon Benzeman, Michy rikthehet nA� Chelsea?

Skuadra e Borussia Dortmundit do tA� tentoj ta sjellA� nA� Gjermani, sulmuesin e Real Madridit, Karim Benzema

SiA� shkruajnA� mediat gjermane, Benzema mund tA� transferohet nA� Dortmund, pasi marrA�veshja me sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi po dA�shton, shkruan IndeksOnline.

Benzema mund tA� largohet gjatA� afatit veror nga a�?Santiago Bernabeua�?, nA�se Reali transferon Lewandowskin apo Neymarin.

PA�r sulmuesin francez ishte i interesuar Arsenali, por kjo e fundit sA� fundi bleu dy super sulmues, Aubameyang dhe Lacazette./IndeksOnline/