10:27 / E Hënë, 23 Prill 2018 / indeksADMonline

Dren Abazi vjen me ‘Deja Vu’ (Video)

KA�ngA�tari kosovar Dren Abazi ka lansuar projektin mA� tA� ri muzikor.

KA�nga e re e tij mban titullin a�?DA�jA� vua�� qA� tashmA� A�shtA� publikuar nA� kanalin a�?Youtubea��.

Tekstin dhe muzikA�n e kA�ngA�s e ka bA�rA� vet kA�ngA�tari, ndA�rsa A�shtA� inA�izuar nA� a�?Red Room Recordsa��.

Teksa pA�r anA�n vizuele A�shtA� pA�rkujdesur Pinkmoon.

Si gjithmonA� Dreni A�shtA� i veA�antA� nA� krijimet e tij. /Indeksonline/