22:43 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

Këngëtari kosovar e pranon Live që i pëlqen Ilda Bejleri (Foto)

Dren Abazi pjesë e ekipit të Edi Manushit në “Shiko Kush LUAN” në mbrëmjen e sotme ka dhënë edhe pëlqimin e tij mes shumë femrave bukuroshe shqiptare.

E mes shumë zgjedhjeve një nga preferencat e tij të para ishte Aurela Hoxha, e cila gjithashtu ka qenë pjesë e lojës, por në ekipin kundërshtar atë të Gent Hazizit.

Por kur Dren Abazi është detyruar të zgjedhë mes Aurelës dhe Ilda Bejlerit, ai ka zgjedhur këtë të fundit, duke mos e ndryshuar deri në fund.

E pasi nuk ka pasur më alternativa të tjera, ai ka kërcyer me Ildën, që po ashtu ka qenë pjesë e ekipit të të Gent Hazizit.